از ایده تا بازاریابی در همه جا – رباتی جدید به نام Ferret

بازاریابی دیجیتال – جزئیات جدید “آن”. در مورد نوع جدیدی از فشار فروش ، هیجان و هیاهو وجود دارد اما هنوز تعداد زیادی از آنها با این مناطق آشنا نیستند. امروز ، واقعاً تعدادی از آژانس های بازاریابی دیجیتال وجود دارد که از آنها تعیین می کنند. می فهمید گندم را توسط گاو جدا می کنید؟ آیا شما بهترین مرد مناسب سازمان خود هستید؟ اما اولاً ، آیا وقتی شخصی لازم است؟ آیا می تواند به هر طریقی از فرصت من سود ببرد؟ چگونه بازی را انجام دهیم؟ در اینجا ، هر سالی حل شد.

واقع بین باش. هرچه حکاکی بیشتری روی ناحیه کوچک قرار دهید ، خواندن آن دشوارتر خواهد بود. ما در استودیوی خود تجهیزاتی داریم که می تواند حروف آنقدر کوچک که به نقطه شباهت دارند حک کند. ارزش کدامیک از ادمین های جالب اما کدام مدیر اینستاگرام است؟ حکاکی معمولاً احساسی را به همراه دارد که خریدار از خواندن آن خوشحال می شود. پیام را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. انتخاب قلم نیز نقش مهمی خواهد داشت.

بله ، با تبدیل شدن به یک توزیع کننده و توصیه محصولات به دوستان خود ، به مشتری خود نشان دهید که می تواند هزینه های خود را کاهش دهد (یا محصولات را بازیابی کند).

آژانس بازاریابی دیجیتال خرده فروشان کتاب های الکترونیکی را با توجه به هر قیمتی که بخواهند ، علامت گذاری می کنند. آنها 50٪ از قیمت گالینگور را به ناشر پرداخت می کنند. بنابراین برای کتابی که از لیست مرتبط با 30 دلار استفاده می کند ، مک میلان آن را با قیمت 15 دلار به آمازون می فروشد و مشتریان آمازون آن را با قیمت 9.99 دلار تهیه می کنند. در صورتی که متوجه نشده باشید ، آمازون در اینجا 5 دلار ضرر می کند.

اگر شما به عنوان اکثر تولیدکننده های تبلیغاتی تبلیغاتی صاحبان مشاغل مشغول  ادمین اینستاگرام  هستید و به راحتی فکر نمی کنید که تمام وقت ارسال و توییت زدن را در طول روز دریافت خواهید کرد ، با وجود ابزارهای زیادی که در اختیار شما قرار گرفته است ، بیش از حد تحت فشار قرار نگیرید به عنوان HootSuite و CoTweet. این ابزارها به فرد امکان می دهند چندین پروفایل رسانه اجتماعی را مدیریت کرده و پیام ها و توییت های شما را برنامه ریزی کند. شما در خارج از دفتر کار هستید در حالی که توییت های اصلی برنامه ریزی شده شما همچنان در حال ارتقا تجارت شما هستند.

عمق رنگ ، رنگ ها می توانند عقب نشینی کنند یا به جلو پرش کنند. به یاد داشته باشید که به نظر می رسد برخی از رنگ ها مانند آبی ، سیاه ، سبز تیره و قهوه ای تیره برمی گردند. به نظر می رسد سایر رنگ ها مانند سفید ، زرد ، قرمز و نارنجی کشف شده اند. این دلیل می شود که پس زمینه نارنجی روشن به دست آورید و فکر می کنید با هر متن یا تصویری که درون آن قرار دارید مبارزه کنید. نارنجی همیشه به سمت پایین حرکت می کند.

خدمات می تواند تمایز دهنده در یک زندگی دیجیتالی باشد. این همچنین جایی است که به طور قابل توجهی از شرکت های بزرگ جعبه اخراج شده را اخراج می کنند. متأسفانه ، به نظر می رسد فریلنسرها نیز با این مسئله دست و پنجه نرم می کنند. در طول تجربه آژانس محلی بوتیک ظاهر شد که بهترین کار را انجام می دهد. آنها دارای 5-10 ذهن هوشمند هستند که دنیای بزرگ بازاریابی شرکتی را ترک کرده و برای خودشان یک شرکت تأسیس می کنند. اینها افرادی هستند که می دانند فردی به عنوان SMB چک می کند. آنها افرادی هستند که در بازی های آنلاین پوستی واقعی دارند. آنها شهرت لازم را برای ادامه کار و شرکتی برای رشد دارند و این اتفاق نمی افتد بدون اینکه آنها خانه خود را بزرگ کنند. بنابراین ، در آخر توصیه های من خالی از فریلنسرها ، شرکت های خدمات جعبه بزرگ و آژانس های متورم است. یک شرکت محلی پیدا کنید که کاملاً شخصی است و قادر به دانستن آن خواهد بود.