نکات مربوط به باغبانی

وقتی به هر نوع باغبانی فکر می کنید ، اولین چیزی که به ذهن شما می رسد باغبانی گل است. باغبانی گل فقط در تابستان باید محدود شود. اگر با احتیاط برنامه ریزی می کنید ، با کاشت زودهنگام ، می توانید باغ خود را در بیشتر سال با گل های زیادی پر کنید. اگر فصل را شروع کنید ، بهترین کاری که می توانید برای گل های بهاری انجام دهید ، کاشت پیاز است. هر مهد کودک آنها را خواهد داشت و هنگامی که تمایل بیشتری به پیازهای گلدار عجیب و غریب دارید ، بهترین فرصت برای سفارش آنها به طور خاص وجود دارد. در میان دوستداران پیاز مورد علاقه های شما گلبرگ های شاد و کروکوس های بهاری است. گل لاله محبوب پیازهایی است که مورد تقاضا هستند و بیشتر باغبانان گل آن را ترجیح می دهند و پیازها در سایه های مختلف از جمله رنگ سیاه موجود است.

باید به یاد داشته باشید که تمام پیازهای بهاره گل باید در اواسط پاییز کاشته شوند زیرا کراسولا زمان مناسب آنها است. با حرکت به سمت تابستان ، مردم متوجه می شوند که گیاهان چند ساله مورد علاقه داغ باغبانی هستند زیرا در تمام طول فصل به طور مداوم شکوفا می شوند. با کمی دقت متوجه می شوید که بسیاری از گیاهان چند ساله شما سال آینده دوام می آورند و از باغ خود ظاهر درستی پیدا می کنید. حتی می توانید دریابید که با گذشت فصول و سالها ، گیاهان چند ساله شما سیر می شوند و معمولاً در مقایسه با سال اول که آنها را کاشته اید ، گلهای فراوان شکوفا می شوند. می توانید نکات مربوط به باغبانی گل را که به صورت آنلاین موجود است ، مرور کنید.

گیاهان مقاوم در برابر خشکسالی مانند Asters در میان چندین نوع گل پاییزی موجود در بالای جدول قرار دارند و در اواخر تابستان فوق العاده به نظر می رسند. گیاهان پاییزی معمولاً 4-3 فوت قد می کشند ، دارای رنگ های روشن هستند و انواع مختلفی از رنگ های پاستلی ژنتیل را برای انتخاب دارند. چمن های زینتی یکی دیگر از بهترین گزینه ها است و گل های پاییزی شما را بسیار تکمیل می کند. برای پایان دادن به تلاش های خود و همچنین سال باغبانی گل ، ناامید نشوید زیرا تعدادی شکوفه زمستانی در دسترس است. گل سنبل ، نرگس و آماریلیس از عمومی ترین گل های شناخته شده هستند و به صورت پیاز موجود هستند. اگر چیز غیرعادی می خواهید ، پس حتی می توانید یاس زمستانی را امتحان کنید.